Písková filtrace Top s úsporným čerpadlem InverPro

Písková filtrace Top s úsporným čerpadlem InverPro

Tento kvalitní typ filtrace dopřeje bazénu křišťálově čistou vodu, zároveň Vás zbaví možných nečistot během koupací sezóny. Vzhledem ke kvalitnímu filtru s dobrou filtrační výplní zbaví bazén i těch nejmenších nečistot. Při koupi této filtrace docílíte úplné cirkulace vody, která je velmi důležitá nejen pro správný ohřev vody, ale hlavně pro kompletní dezinfekci vody. Filtrace je vhodná pro veškeré typy bazénů. Samozřejmě nejsou výjimkou ani bazény s úpravou slané vody.

Bazénové invertorové čerpadlo je až třikrát tišší než běžně dostupná čerpadla. Tento typ čerpadla je řízen invertorem, právě to umožňuje detekovat tlak v systému a upravovat jeho provozní kapacitu tak, aby byl vždy zajištěn pevný provozní průtok. Úspora energie u tohoto čerpadla je až 80%, což jistě stojí za pozornost. Hlavním důvodem, proč pořídit tento typ čerpadlo je tedy nízká spotřeba, návratnost a vyšší životnost.

Písková filtrace Top s úsporným čerpadlem InverProPísková filtrace Top s úsporným čerpadlem InverPro

Ceník pískové filtrace Top s úsporným čerpadlem InverPro

Filtrace 12 m3 do 35 m3 33 500 Kč koupit
Filtrace 16 m3 do 60 m3 35 500 Kč koupit

 

V případě zájmu o pískovou filtraci Top s úsporným čerpadlem InverPro nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme, poradíme a naceníme.