Písková filtrace Top s čerpadlem Preva

Písková filtrace Top s čerpadlem Preva

Tento kvalitní typ filtrace dopřeje bazénu křišťálově čistou vodu, zároveň Vás zbaví možných nečistot během koupací sezóny. Vzhledem ke kvalitnímu filtru s dobrou filtrační výplní zbaví bazén i těch nejmenších nečistot. Při koupi této filtrace docílíte úplné cirkulace vody, která je velmi důležitá nejen pro správný ohřev vody, ale hlavně pro kompletní dezinfekci vody. Filtrace je vhodná pro veškeré typy bazénů. Samozřejmě nejsou výjimkou ani bazény s úpravou slané vody.

Tento typ filtračního čerpadla se vyznačuje nejen tichým chodem a malou spotřebou energie, ale hlavně kvalitou. Doporučuje se použít také pro bazény, které mají filtraci umístěnou nad úrovní hladiny nebo v delší vzdálenosti od bazénu. Čerpadlo se vyznačuje unikátním provedením. Díky keramicko – karbonovému těsnění není osa čerpadla v přímém kontaktu s vodou, čímž se výrazně prodlužuje jejich životnost. Vhodné pro slanou i sladkou vodu.

Doporučujeme.


Ceník pískové filtrace Top s čerpadlem Preva

Filtrace 8 m3 do 25 m3 15 800 Kč koupit
Filtrace 12 m3 do 35 m3 18 200 Kč koupit
Filtrace 16 m3 do 60 m3 20 700 Kč koupit

 

V případě zájmu o pískovou filtraci Top s čerpadlem Preva nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme, poradíme a naceníme.