Super FLEX 75W
UV sterilizátor
Super FLEX 75W
(pro chlórovanou vodu)
UV-C salt Water
UV sterilizátor
UV-C salt Water
(pro slanou vodu)
Profipool 100
Středotlaká UV Lampa
Profipool 100
(pro chlórovou vodu)

 


 

UV sterilizátor UV-C Super FLEX 75W

UV lampa Super FLEX ekologicky, ale hlavně efektivně zajistí, že voda ve vašem bazénu bude čistá. V zařízení je speciální UV lampou generováno UV-C záření, které spolehlivě hubí bakterie. Záření zničí bakterie, viry a jednoduché organismy, hlavně pak zabraňuje dalšímu množení. Výhodou sterilizátoru je, že vnitřní části z nerezavějící oceli odrážejí paprsky UV-C záření a zvyšují účinnost až o 35 %. UV lampa je skvělým doplňkem úpravy vody, která částečně dezinfikuje váš bazén a snižuje tak dávkování chloru. Menší spotřeba chloru a další chemie až o 80 %. Částečně eliminuje zápach chloru a možnou podrážděnost pokožky a očí.

 

UV sterilizátor rozměry
UV sterilizátor UV-C Super FLEX 75W

 

Ceník Super FLEX 75W - pro chlórovanou vodu

UV lampa Super FLEX 75W 8 000 Kč koupit

 


UV sterilizátor UV-C SALT WATER 75W

UV lampa UV-C SALT WATER ekologicky, ale hlavně efektivně zajistí, že voda ve vašem bazénu bude čistá. V zařízení je speciální UV lampou generováno UV-C záření, které spolehlivě hubí bakterie. Záření zničí bakterie, viry a jednoduché organismy, hlavně pak zabraňuje dalšímu množení. Výhodou sterilizátoru je, že vnitřní části z nerezavějící oceli odrážejí paprsky UV-C záření a zvyšují účinnost až o 35 %. UV lampa je skvělým doplňkem úpravy vody, která částečně dezinfikuje Váš bazén a snižuje tak dávkování chloru. Menší spotřeba chloru a další chemie až o 80 %. Částečně eliminuje zápach chloru a možnou podrážděnost pokožky a očí. Vhodná varianta v kombinaci s úpravou slané vody.

 

UV sterilizátor rozměry
UV sterilizátor UV-C Super FLEX 75W

 

Ceník SALT WATER 75W - pro slanou vodu

UV lampa SALT WATER 75W 10 500 Kč koupit

 


Středotlaká UV lampa Profipool 100

Středotlaká UV lampa Profipool 100

Profipure je UV lampa nové generace využívající UVM technologii, která je vhodná pro zdravé čištění vody v domácích bazénech do 100 m³ a vířivkách. Nedráždí oči, pokožku a sliznice. Snižuje možnost vytvoření astmatu u dětí. Profipure UVM vytváří trvalou a bezpečnou dezinfekci vody. UV lampa širokého spektra spolehlivě ničí bakterie, viry, mikroorganismy a další choroboplodné zárodky. Další velkou výhodou je odstranění zdraví škodlivých trichloaminů (část vázaného chlóru). Potvrzeno německou normou (DIN 19643). Vyvinuto a vyrobeno v České republice firmou Lifetech s.r.o.

Při použití Profipure UVM dosáhnete srovnatelné kvality vody olympijského bazénu. Technologie trvalé dezinfekce vás zbaví podráždění a zarudnutí očí, svědění pokožky a jejího vysušení, typického chlorového zápachu, a také snižuje možnost vytvoření astmatu u dětí. Všechny tyto benefity získáte díky technologii UV lampy širokého spektra (UVM) ukrývající se v Profipure. Navíc se můžete rozloučit s tradičně používanými chemikáliemi jako jsou chlor, oxid chloričitý nebo chlornan. UVM je vhodná pro dezinfekci vody vnitřních i venkovních bazénů a lze ji napojit i na stávající technologii bazénu.

Předpokládaná životnost UV výbojky 5 000 hod

Připojení 1 ½‘‘–2”

Trichloramin je nejvíce zdraví škodlivá látka v bazénech způsobující astma, bazénový zápach, pálení očí, vysušování pokožky a korozi. Nízkotlaké UV-C systémy neodstraňují Trichloramin. Ověřeno německou normou pro bazény DIN 19643 – na veřejné bazény mohou být použity pouze středotlaké UVM systémy. ProfiPure® je nejmenší středotlaký UVM systém. Magnetické napájení. Dezinfekce vody bez možnosti reaktivace bakterií. UVM reaktor - nerez 316L. Bez stěrače.

 • Trvalá dezinfekce vody.
 • Odstraňuje vázaný chlór z vody (trichloaminy) a typický chlorový zápach.
 • Snižuje spotřebu bazénové chemie.
 • Ekologická technologie čištění vody.
 • Nedráždí oči, pokožku a sliznice.
 • Snižuje možnost vytvoření astmatu u dětí.
 • Má nízké provozní náklady (nižší než klasické UVL).
 • Česká výroba potvrzena německou normou (DIN 19643).
 • Lze napojit i na stávající technologii bazénu či vířivky – snadná instalace i údržba.

Technícké údaje:

 • Rozměry: 307x110 mm
 • Tlak: 4 bary
 • Max. průtok bazénu: 12 m3/h
 • Max. kapacita bazénu: 100 m3
 • Celkový výkon lampy / fáze: 250 W / l
 • Materiál: nerez 316L

Ceník Středotlaká UV lampa - pro chlórovou vodu

Středotlaká UV lampa Profipool 100 36 000 Kč koupit

 

V případě zájmu o UV lampu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme, poradíme a naceníme.